Gastrolekcje.pl - Intensywny Kurs Kelnerski Video

Najczęściej zadawane pytania

Chcemy mieć pewność, że opracowany materiał będzie skuteczny dlatego też proponujemy krótkie spotkanie online na zoom aby przedstawić kurs, narzędzia, materiały szkoleniowe oraz autorskie rozwiązania.

Po spotkaniu decyzję podejmiecie Państwo. Zachęcamy aby podczas spotkania byli właściciele i menedżerowie. Ostateczna decyzja należy do Państwa.

Kursy online można zamówić poprzez link , kontakt telefoniczny 507726059 albo mailowo.

Przed zakupem zachęcamy do spotkania online na zoom podczas którego prezentujemy najważniejsze elementy kursu.

Jesteśmy praktykami w branży gastro. Poniżej informacja o nas:

Rafał Pasenik

Jestem praktykiem z 25 – cio letnim stażem. Moja droga zawodowa prowadziła od „zmywaka”, przez kuchnię, pracę kelnera aż do kierownika i menedżera restauracji.

Od 2004 r prowadzę firmę H&R System zajmującą się doradztwem oraz szkoleniami. Prowadzę między innymi szkolenia z zakresu profesjonalnej sztuki kelnerskiej, obsługi różnego rodzaju przyjęć w restauracji, sugestywnej sprzedaży oraz szkolenia menedżerskie.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie oraz Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Poznańskiej w Warszawie.

Moim celem jest wspieranie osób pracujących w branży HoReCa, w której się specjalizuję.

Maciej Pasenik

Nazywam się Maciek Pasenik i mam 21 lat. W gastronomii pracuję od 16 roku życia. Zaczynałem w osiedlowym bistro, a obecnie pracuję w restauracji na 200 miejsc gdzie z sukcesem stosuję techniki, narzędzia i umiejętności prezentowane w kursie on-line.

Na co dzień pomagam nowo przyjętym osobom zdobywać kompetencje związane z profesjonalną obsługą Gości, sugestywną sprzedażą, radzeniem sobie z „trudnym Gościem” i wieloma innymi, umiejętnościami niezbędnymi do bycia wyjątkowym, wyprzedzającym potrzeby Gości kelnerem.

Moje osiągnięcia z których jestem szczególnie dumny to zajęcie II miejsca w finale konkursu kelnerskiego X Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Gastronomicznych i III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodych Baristów w 2018r.

Pakiet szkoleniowy jest przygotowany dla 10 kelnerów i jednej osoby zarządzającej.

Jeśli pracownik przestałby pracować w Państwa restauracji wówczas proszę wysłać aktualną listę osób (imię, nazwisko, adres mailowy)

Tak. W przypadku zmiany osoby potrzebujemy dane nowego uczestnika kursu: imię, nazwisko, adres email.

W ramach 12 miesięcy można wymieniać dostęp dla kolejnych pracowników bez ograniczeń.

Dostęp jest na 12 miesięcy dla 10 osób – kelnerów i jednej osoby zarządzającej.

Aby móc korzystać z kursów wystarczy telefon, komputer z dostępem do internetu.

Dodatkowo aby móc wydrukować zeszyty ćwiczeń potrzebna jest drukarka.

Materiały szkoleniowe w formie filmów wideo są dostępne na platformie webtolearn i ich dostęp możliwy jest tylko poprzez internet 24 h 7 dni w tygodniu

Zeszyty ćwiczeń należy wydrukować.

Na podany adres mailowy automatycznie wysyłany jest link aktywacyjny.

W zależności od rodzaju poczty wiadomość mogła zostać przeniesiona do innego folderu .Proszę sprawdzić w pozostałych folderach.

Należy sprawdzić również folder „spam” „niechciane” i przenieść mail do folderu odebrane. Wówczas kolejne wiadomości będą trafiały do skrzynki odbiorczej.

Tak. Po ukończeniu kursów i zrealizowaniu testów wiedzy jest możliwość pobrania certyfikatu potwierdzającego ukończenia kursu.

Jest klika sposobów na wykorzystanie kursów online

  1. samodzielne korzystanie z kursów i wdrożenie poznanych umiejętności w „życie”. Sprawdzenie wiedzy poprzez testy wiedzy. Czytanie podanych rozwiązań. Indywidualne ćwiczenia prezentowane w workbooku.
  2. Szkolenia wspólne z menedżerem. Menedżer z zespołem prezentuje filmy. Omawia, przeprowadza ćwiczenia i określa sposób wykorzystania w swoim lokalu.
  3. Korzystanie z pojedynczych filmów, które od razu mają podać rozwiązanie np. Jak rozwiązać reklamację uzasadnioną albo jak prawidłowo zareagować w przypadku Gości, którzy krytykują naszą pracę od wejścia.

Moduły podzielone są na filmy wdrożeniowe i filmy instruktażowe.

Filmy wdrożeniowe trwają kilka minut. Natomiast filmy instruktażowe trwają od kilku do kilkudziesięciu sekund.

Jeśli po wcześniejszym spotkaniu stwierdzicie Państwo, że kurs nie spełnia oczekiwań to obowiązuje gwarancja 100% zwrotu pieniędzy do 14 dni.

Dostęp do kursów trwa 12 miesięcy od momentu zapłaty f-ry VAT i dodaniu uczestników szkolenia.

Co miesięczne mailingi z podpowiedziami jak sprzedawać więcej, jak rozwiązywać reklamacje, trudne sytuacje oraz zeszyty ćwiczeń dla kelnerów i menedżerów są wysyłane również przez 12 miesięcy.

Po złożeniu zamówienia zostanie wystawiona faktura z 23% vatem i wysłana na wskazany adres mailowy.

Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmowym i przesłaniu listy uczestników  (imię, nazwisko, adres mailowy) dostęp do kursów będzie wysłany poprzez wysłanie linku aktywacyjnego do każdego z uczestników. Subskrypcja jest dostępna przez okres 12 miesięcy.

Osoba zarządzająca ma dostęp do wyników testów wiedzy każdego z kelnerów.

Dodatkowo zachęcamy aby monitorować postęp obsługi poprzez informacje zwrotne od stałych Gości oraz monitorowanie wysokości sprzedaży do ilości przepracowanych godzin. 

Wielu naszych obecnych Klientów wykupują dostęp do kursów online jako uzupełnienie szkolenia tradycyjnego. Dzięki temu poznana wiedza jest utrwalana i lepiej wykorzystana w praktyce.

W ramach kursu online otrzymujecie Państwo

  1. Dostęp do platformy online 24/7 przez 12 miesięcy
  2. Zeszyty ćwiczeń:
  • workbook „Obsługa Gości krok po kroku w restauracji a’la carte”
  • Worbook „Obsługa Gości na wynoś oraz przy odbiorach osobistych”
  • Workbook „”Jak więcej sprzedawać i rozwiązywać prawidłowo reklamacje”
  1. Raz w miesiącu mail z podpowiedziami dla kelnerów i menedżerów jako wsparcie i motywacja do działania
  2. Spotkanie online na początku współpracy jako element wdrożeniowy. Spotkanie odbywa się w czasie rzeczywistym z Rafałem Pasenikiem – trenerem z 25cio letnim stażem.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (naszych oraz naszych zaufanych partnerów: Google, Facebook) i podobnych technologii w celu świadczenia usług, dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych, analitycznych i reklamowych. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
gastrolekcje.pl
Zamawiam i kupuję