Polecane szkolenia online

Jesteś kelnerem albo rozpoczynasz pracę w restauracji? Chcesz nauczyć się zasad prawidłowej obsługi Gości lub przenieść swoje dotychczasowe umiejętności na wyższy poziom? Ten kurs jest dla Ciebie

Wystarczą 3 miesiące abyś poprawił swój serwis, znacząco zwiększył sprzedaż i zadowolenie Gości, Szybko zauważysz wyraźną poprawę motywacji w swoim działaniu, co znajdzie odzwierciedlenie w napiwkach.

347,00  z VAT

Dostęp 90dni

Właśnie zaczynasz swoją przygodę w restauracji, a może od dawna już pracujesz jako kelner? W obu przypadkach nasz kurs sprawdzi się doskonale. Przygotowany został dla kelnerów, którzy kładą nacisk na wyjątkową obsługę Gości, chcieliby uzupełnić informacje i udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności. Kurs „Mistrz Sprzedaży i Gościnności” to kompendium wiedzy obejmujące między innymi obsługę w restauracji, sprzedaż na wynos, zarządzanie reklamacjami, skuteczne techniki sprzedażowe, budowanie atmosfery gościnności, zasady typologii podświadomej i obsługi dopasowanej do rodzajów Gości.

2382,00  z VAT

Dostęp 180dni

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies (naszych oraz naszych zaufanych partnerów: Google, Facebook) i podobnych technologii w celu świadczenia usług, dostosowania strony do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych, analitycznych i reklamowych. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.
gastrolekcje.pl
Zamawiam i kupuję